Kreativní design

 

Web

V dnešní době je reklama na internetu v podobě webových stránek nepostradatelnou součástí každé firmy, důležitá je ale i pro jednotlivce. Z tohoto důvodu kladu důraz na kvalitní, profesionální a moderní řešení splňující všechny současné trendy a standardy.

Originalita

Prvotní myšlenkou v tvorbě originálního designu je vyjádřit určitou jedinečnost, nevšednost každé firmy, která je pro zákazníka zajímavá a neotřelá.

Design webových stránek vytváří společně s logem firemní identitu, kterou se odlišujete od ostatních. Domnívám se tedy, že každá firma je jedinečná, a stejně tak by měla být jedinečná její vizuální identita.

Nekopíruji šablony ani jiné weby, každé mé řešení je originální! Odlište se od ostatních!

Konkurence

Vytvořím pro vás firemní styl, kterým se odlišíte od konkurence a zároveň se budete moci skvěle prezentovat na internetu, v tiskovinách a dalších reklamních médiích.

Jak takový design vzniká?

Důležitým faktorem je, jaké jsou na počátku zadání a představy ze strany zákazníka, a jak velký je tedy prostor pro navržení zcela originálního designu.

Práce je vždy velmi individuální. Na počátku většinou přichází prvotní nápad, kterým se snažím podpořit identitu firmy a její standardy. Takové návrhy dělám dva až tři.

Po konzultaci s klientem a výběru vhodného designu pokračujeme v tvorbě dalších materiálů. Pokud se jedná o firemní design, pak jsou to hlavičkové papíry, vizitky, obálky. Pracujeme-li na webových stránkách, pak přistoupím k analýze stávajících stránek, tvorbě wireframů a následně k samotné realizaci webu.

Máte zájem o mé služby?
Chcete si vytvořit nezávaznou objednávku?
Kontaktujte mě!